osoby do opieki

OFERUJEMY SPRAWDZONE I UCZCIWE OSOBY DO OPIEKI NAD LUDŹMI STARSZYMI, OBŁOŻNIE CHORYMI,
LUB NIEDOŁEŻNYMI.

 

Warszawa i okolice, Piastów, Michałowice, Pruszków

POSIADAMY REFERENCJE

 

ZADZWOŃ (22) 490-91-90

SPRZWDŹ JAK MOŻESZ POMÓC BLISKIEJ TOBIE OSOBIE

OFERUJEMY OSOBY DOCHODZĄCE LUB OPIEKĘ CAŁODOBOWĄ

1. Opieka nad osobami starszymi: jak to wygląda?

14456382_sWzajemne dbanie członków rodziny o siebie jest jednym z podstawowych skutków rozwoju cywilizacyjnego. W dzisiejszym, zabieganym świecie nie zawsze mamy jednak możliwość stałego przebywania przy osobach chorych i będących w podeszłym wieku, które jednak stale potrzebują pomocy i wsparcia przy wykonywaniu codziennych czynności. Czy można się jakoś uporać z tym problemem?

2. Wykwalifikowana opieka

Niektórym wydaje się, że wynajęcie opiekuna, który miałby pomagać osobom starszym w prozaicznych czynnościach, to pójście na łatwiznę. Inni uważają to za rzecz wstydliwą, lub naganną.21817821_s Nic bardziej mylnego – w końcu są to osoby wykwalifikowane, o dużym doświadczeniu, które nie tylko lepiej od nas wiedzą, jak zajmować się chorymi, ale także potrafią to robić sprawnie.

Dla nas oznacza to przede wszystkim, że podczas naszej nieobecności w domu, co w dzisiejszych czasach zdarza się bardzo często, zawsze w pobliżu jest ktoś, kto może pomóc schorowanej osobie, nie tylko pomagając jej i pielęgnując, ale także rozmawiając i wysłuchując, co też niekiedy wymaga cierpliwości i zaangażowania w pracę.

Nasi Opiekunowie mogą również zajmować się takimi rzeczami, jak przygotowywanie posiłków, podawanie ich oraz odpowiednie do zaleceń lekarza dawkowanie leków, co jest szczególnie ważne na przykład, jeśli chory ma zalecone przyjmowanie ich w godzinach, 16497425_skiedy nie możemy przebywać w domu. Ważną kwestią jest także utrzymanie czystości wokół osoby chorej oraz pomaganie jej w wizytach w toalecie.

3. Zawsze do usług

Opieka nad osobami starszymi to przede wszystkim bycie do ich dyspozycji o każdej porze. Oczywiście to od nas zależy, kiedy będziemy chcieli sami zajmować się schorowaną osobą, a kiedy nasze obowiązki przejmie opiekun. Warto dodać, że firmy zajmujące się rekrutacją takich osób, nie robią tego na chybił-trafił, ale wybierają i selekcjonują jedynie pracowników o konkretnych umiejętnościach i cechach, 18576610_smających predyspozycje psychiczne do pracy z osobami starszymi. Nasi opiekunowie od 6 lat z powodzeniem pomagają w domach i mieszkaniach Warszawy, Piastowa, Pruszkowa, Opaczy, Michałowic i Milanówka.

Jakkolwiek patrzeć, większość z nas nie ma możliwości stałego przebywania przy chorym, nawet gdybyśmy tego bardzo chcieli. Korzystanie z usług profesjonalnego opiekuna nie jest więc niczym złym, a wręcz przeciwnie – to olbrzymie udogodnienie zarówno dla nas, jak i dla osoby, którą opiekun ma pielęgnować. Nie jest to wcale kosztowne, nic więc dziwnego, że powszechność takich działań stale rośnie.

ZADZWOŃ (22) 490-91-90

SPRZWDŹ JAK MOŻESZ POMÓC BLISKIEJ TOBIE OSOBIE