kontakt

KOMPLEKSOWE SPRZATANIE MIESZKAN I DOMÓW !

W Warszawie i okolicy, Michałowicach, Opaczy, Piastowie, Raszynie i Pruszkowie.

Mycie podłóg, glazury, parkietów, paneli, odkurzanie, czyszczenie dywanów i wykładzin , mycie łazienek i sanitariatów, sprzątanie kuchni, kompleksowe sprzątanie całego mieszkania lub domu !

POSIADAMY REFERENCJE

ZADZWOŃ 22-490-91-90

Żanna Krasińska

Nazywam się Żanna Krasińska – i jetem szefową firmy Pracowite.pl
Od 12 lat sprzątam w domach i mieszkaniach Warszawy, Piastowa, Pruszkowa, Michałowic, Raszyna i najbliższej okolicy. Spędziłam tysiące godzin w domach moich pracodawców, dbając by z uśmiechem wracali do swoich wysprzątanych mieszkań.

Dla wielu moich klientów jestem już prawie rodziną i to oni właśnie namówili mnie, bym otworzyła profesjonalną firmę zajmująca się sprzątaniem! Obecnie wraz z ekipa 5 pań, które wszystkiego nauczyłam co sama wiem o sprzątaniu, tworzymy zespół kobiet o nazwie: PRACOWITE.PL

Każdą z moich pracownic znam osobiście, ręczę za jej nawyki profesjonalne, uczciwość i serce do pracy. Wiem, że potrafimy wysprzątać każde mieszkanie, dom czy biuro – w konkurencyjnej cenie i zawsze rzetelnie! Jeśli chcesz sprawdzić, jak wygląda mieszkanie czy dom po profesjonalnym sprzątaniu zadzwoń do mnie ! Wstępna wycena usługi możliwa już przez telefon. Zapraszam do kontaktu !

 

Dane kontaktowe

PRACOWITE.PL
Żanna Krasińska
ul. Piłsudskiego 54
05-820 Piastów

tel. 22 490-91-90
tel. komórkowy: 508-214-045
mail: info@pracowite.pl

ikonografikaSprzątane, odkurzanie, mycie podłóg, okien, gotowanie, praca i zajęcia z dziećmi. To wszystko jest na głowie nowoczesnej Polki. No i obowiązkowo jeszcze trzeba zadbać o męża. A gdzie czas dla siebie? Kiedy ostatni raz miałaś czas na relaksującą długa kąpiel przy świecach, regenerującą maseczkę, wizytę u kosmetyczki czy manicure? Kiedy trzymałaś w rękach ciekawą książkę? A przecież rozwiązanie tych problemów jest na wyciągniecie ręki.

Nasza firmą zapewni odpowiedzialne osoby, które zadbają o czystość Twojego domu czy mieszkania w Warszawie, Piastowie, Michałowicach, Pruszkowie czy okolicy. Ta drobna przyjemność z pewnością nie zrujnuje Twojego rodzinnego budżetu, a Tobie pomoże znaleźć czas dla Siebie! My Posprzątamy za Ciebie!

Czekamy na Twój dzwonek : (22) 490-91-90