sprzątanie mieszkań i domów

Czym zajmuje się Nasza firma sprzątająca?

Sprawia, że Wasze domy i mieszkania stają się czyste i zadbane! – A Wy macie czas dla siebie !

 

KOMPLEKSOWE SPRZATANIE MIESZKAN I DOMÓW !

W Warszawie i okolicy, Michałowicach, Opaczy, Piastowie, Raszynie i Pruszkowie.

Mycie podłóg, glazury, parkietów, paneli, odkurzanie, czyszczenie dywanów i wykładzin , mycie łazienek i sanitariatów, sprzątanie kuchni, kompleksowe sprzątanie całego mieszkania lub domu !

POSIADAMY REFERENCJE

ZADZWOŃ 22-490-91-90

 

Jak sprzątać skutecznie i szybko?

1

Dziś, kiedy większość z nas pracuje zazwyczaj więcej i ciężej, niż mówi o tym nasza umowa z pracodawcą, już sam powrót do domu stanowi nieraz wyzwanie dla naszych organizmów, a co dopiero jeszcze zajmować się sprzątaniem. Nie sposób również poświęcić sprzątaniu weekendów, bo każdy z nas ceni sobie czas wolny. Co więc możemy z tym zrobić? Albo nauczyć się sprzątać skutecznie, albo wynająć kogoś w tym celu.

Utrzymanie czystości w dużym domu lub firmie wymaga niemałego nakładu pracy. Na co dzień jesteśmy w stanie radzić sobie z tym całkiem dobrze, ale generalne porządki są przez większość z nas odwlekane w nieskończoność, szczególnie że zazwyczaj wiążą się one z koniecznością opróżniania mebli, przestawiania ich i ogólnym rozgardiaszem, po którym przywrócenie porządku trwa nawet do kilku dni.

Nic więc dziwnego, że coraz chętniej korzystamy z usług firm sprzątających, dzięki którym możemy uniknąć walki z wszechogarniającym nieporządkiem za stosunkowo niewielkie pieniądze. Czego możemy oczekiwać od pracowników takiej firmy? Dlaczego warto skorzystać z tego rodzaju usług? 2

Czysto wszędzie, miło wszędzie

Przede wszystkim powinniśmy pamiętać o tym, że zadaniem firmy sprzątającej jest doprowadzenie do jak największej czystości tych miejsc, o których na co dzień nie pamiętamy lub nie chcemy pamiętać. Możemy więc spodziewać się przede wszystkim zadbania o czyste podłogi i to bez względu na to, z jakiego są materiału.

Mówimy więc zarówno o parkietach, jak i o glazurze oraz panelach podłogowych. 4Zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę, jak nudną i ciężką czynnością jest dokładne mycie posadzki, dlatego z pewnością warto tutaj zdać się na firmę, która zrobi to za nas.

Zleć to, czego nie lubisz robić

Mało kto z nas czerpie przyjemność z takich czynności, jak odkurzanie dywanów albo mycie toalet. Nic więc dziwnego, że chętnie zlecamy to firmom sprzątającym. Na nasze życzenie ich pracownicy mogą także zająć się wycieraniem kurzy, myciem i czyszczeniem sprzętów kuchennych, a także takich przedmiotów, jak żyrandole albo żaluzje.

3

Możemy także oczekiwać kompleksowego czyszczenia wszystkich powierzchni i zakamarków w łazienkach , kuchniach, pokojach i wszędzie tam gdzie na co dzień nie zaglądamy. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie tam gromadzą się najbardziej problematyczne zabrudzenia, których usunięcie wymaga nie tylko czasu, ale niekiedy także wykorzystania specjalistycznych środków czyszczących, których kupowanie dla jednego sprzątania niekiedy mija się z celem.

Jeśli chcemy znaleźć kogoś, kto wykona dla nas sprzątanie w Warszawie albo jej okolicach, często wystarczy zapytać o opinię naszych znajomych lub przyjaciół. Jeśli jednak nie mieli oni doświadczenia z firmami oferującymi sprzątanie w Piastowie czy Raszynie, zawsze możecie sprawdzić Nasze referencje i zamówić sprzątanie by przekonać się o jakości usług.

Krótko mówiąc, jeśli to firma sprzątająca ma zadbać o czystość w Twoim mieszkaniu, zawsze możesz dokładnie sprecyzować, co ma być uprzątnięte, a co umyte. To bardzo duży atut tego rozwiązania, a z uwagi na to, że nikt z nas nie przepada za sprzątaniem, rozwiązanie to jest coraz powszechniejsze.

Nie lubisz prasować? Od dziś nie musisz tego robić!

5

Prasowanie to jeden z najbardziej nielubianych obowiązków w domu. Wynika to poniekąd z faktu, że zazwyczaj musimy zajmować się tym, tuż przed wyjściem, kiedy na ogół bardzo nam się spieszy, a tu jeszcze trzeba czekać, aż nagrzeje się żelazko i uważać, aby się przypadkiem nie poparzyć.

Wszyscy wiemy, że prasownie jest czasochłonne i nużące, a skoro ktoś może zrobić to za nas szybko, skutecznie i tanio, to dlaczego z tej opcji nie skorzystać? Tego rodzaju usługi nie bez przyczyny stały się bardzo popularne – mało kto z nas czerpie przyjemność z prasowania albo odkurzania, a przecież trzeba to robić, dlaczego więc mielibyśmy sami się męczyć, skoro można kogoś do tego wynająć? Chętnie zrobimy góry prasowania za Ciebie !